484. Schludne gospodarowanie zasobami…

Opublikowano 3 listopada 2014 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Schludne gospodarowanie zasobami…

 

N otworzył licytację odzywką 3 , po czym z pozycji W rozgrywamy kontrakt 4 . N zagrał asa, króla i damę kier. S dołożył raz do koloru wyrzucając w następnych lewach karo i trefla. Do zagranego pika obaj obrońcy dołożyli do koloru. Jak rozgrywasz dalej?

 

AKD874

65

AK

A74

6532

974

1075

D103

 


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Shortlink: