667. Sięgnij po prawo…

Opublikowano 29 lipca 2018 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Sięgnij po prawo…

Grasz 3 BA po otwarciu licytacji przez N dwoma pikami, co oznacza albo 6 pików, albo 5 pików i młodszą 4-kę. Wist 7-ka do króla od E, który kontynuuje waletem pik. Jaki problem widzisz w rozdaniu i jak masz zamiar go rozwiązać?

D62

D10

AK32

874

  94

A4

D10754

AKD3


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Shortlink: