556. Gracz raz puszcza?

Opublikowano 30 listopada 2018 w kategoriach Wist .

  1. Gracz raz puszcza?

 

Obie po, rozd. W, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 BA Pas 2 Pas
2 Pas 6 BA Pas
Pas pas    

 

Wist walet pik. Ręce Twoje (S) i dziadka (E):

     

  K642

AD62

KD3

A8

  73

W7

A862

W10973

 

 

Rozgrywający wziął tę lewę w ręce asem i zagrał karo do damy. Partner dołożył 7. Jeżeli przepuściłeś, to kolejną lewą jest kier do króla (partner dołożył 4) i ponownie karo do króla – partner dokłada 4. Ja się będziesz bronił?


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Shortlink: