562. Rozgrywasz w widne?

Opublikowano 1 czerwca 2016 w kategoriach Rozgrywka .

 

  1. Rozgrywasz w widne?

N otwierał licytację odzywką 2 – dwukolorówka kiery i inny. Finalnie W rozgrywa 3 BA po wiście 7-ką kier. S podkłada waleta. Po zabiciu asem i wejściu do stołu damą karo zagrałeś blotkę pik. Od S 10-ka, położyłeś damę i N wziął królem i zagrał kiera. Położyłeś ze stołu blotkę i S wziął tę lewę damą, by wyjść w trefla damą. N nie dołożył do koloru. Jak poprowadzisz dalszą rozgrywkę ?

 

AD83

A6

AK762

84

  942

10532

D

AK976


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: