ZAGRAJ Z TRENEREM

relacje z treningów internetowych

“Świat Brydża” i “Szkoła”  uruchamia okienko “Zagraj z trenerem” na  BBO

Oferta skierowana jest do młodych graczy, wliczając w to młodzież licealną. Obowiązuje licytacja systemem “Sayc”, wersja uproszczona, który jest zamieszczony na stronie internetowej “SZKOŁA”, w dziale “Zagraj z trenerem”.

Okienko będzie początkowo funkcjonowało raz w tygodniu we czwartki od godziny 17-20, ale możliwe jest umawianie się z  trenerem na wspólnie uzgodniony termin.

Tak uzgodnione terminy te będą dostępne do wglądu w dziale “Zagraj z trenerem”, co umożliwi chętnym kibicowanie.

Seans minimalny przypadający na jednego zawodnika wynosi 8 rozdań. Po grze Trener prześle Uczniowi (e-mailem) swoje uwagi, a także odpowie na ewentualne pytania ucznia tyczące granych wspólnie rozdań. Najciekawsze rozdania, analizy zamieszczać będziemy na stronie internetowej oraz w miesięczniku  “Świat Brydża”.

Uczestnicy powinni przestrzegać zasad savoir vivre obowiązujących w grze w internecie. Chodzi o podziękowanie partnerowi za wyłożone karty, życzenia powodzenia, pochwały za dobre zagrania. W dobrym tonie będzie wyrażanie tego skrótami w języku angielskim (patrz dział “Zagraj z trenerem”), co wdroży uczestników go gry przeciwko graczom z innych krajów.

Zapraszamy od 20 stycznia, umów się z trenerem.

Władysław Izdebski

Ryszard Kiełczewski

relacje z treningów internetowych

Zgłoszenia z podaniem danych ( imię i nazwisko – za własną zgodą, nick, staż brydżowy, miejsce zamieszkania – tylko miejscowość – należy kierować do jednego z  wymienionych niżej Trenerów:
Julian Klukowski
Izdebski Władysław
swiatbrydza@poczta.onet.pl
Dariusz Góralski Toruń - INSTRUKTOR
goralski@to.onet.pl (NICK - sarad)
Tomek Pilch

tomekpilch@poczta.fm

Krzysztof Sokołowski (Słupsk)