Internetowa Szkoła Brydża PZBS współpracuje  ze Szkołą Brydża red. Władysława Izdebskiego
początkujący zaawansowani rozgrywka konwencje
lewą marsz! testy systemowe wist kadra juniorów młodszych
metody oceny siły co zalicytujesz? uczmy się na błędach pojedynek
uroda karty prawdopodobieństwo krok po kroku artykuły, felietony
mechanizmy forsingu systemy Rozgrywka pojedynczego koloru porozmawiajmy o licytacji
cele licytacji komunikaty pogawędki
bilans mieszany zagraj z trenerem  łamigłówki humor
bilans w praktyce quizy licytacyjne poradnik nauczyciela skrzynka pocztowa
pierwszy wist

SZKOŁA

Ryszard KiełczewskiOtwieramy kolejną stronę internetową o tematyce brydżowej pod patronatem PZBS. Jest to strona przeznaczona dla tych, co chcą się nauczyć grać w brydża i tych, co chcą podnosić swoje umiejętności. Wiek nie ma żadnego znaczenia. Jeśli ktoś będzie na tyle genialny, że zacznie od momentu życia poczętego, to w kalendarz mu zaglądać nie będziemy.

Będziemy starali się więc zamieszczać “dla każdego coś miłego”, w tym kącik dla początkujących. Nasza strona nie będzie kostyczna. Będziemy reagowali na uwagi internautów i w miarę możliwości będziemy modyfikować tematykę według zapotrzebowania. Rozważać będziemy propozycje poważne, choć nie pozbawione humoru.

Chcemy działalność edukacyjną prowadzić we współpracy z polską mutacją BBO, za co dziękujemy dyrektor tego portalu – pani Eli Wojciechowskiej.

Wśród tematyki jaka będzie poruszana na naszej stronie wymienić należy – problemy licytacyjne, rozgrywkowe i wistowe, opisy konwencji, gadżetów i technik rozgrywkowych i wistowych, wszelkie testy podnoszące umiejętności brydżowe, konkursy licytacyjne, pojedynki licytacyjne, artykuły o tematyce brydżowej, anegdoty, opowieści prawdziwe choć retuszowane, listy Czytelników i inne tematy, które – mamy nadzieję – podsuwać będą nam nasi Czytelnicy.

Na początek zamieścimy wstępne wiadomości o grze w brydża dla “tych, co pierwszy raz” oraz wytyczne do pracy w parze – dla tych, którzy cnotę (nie grania kartami) dawno stracili. W kolejnych edycjach zamieszczać będziemy testy brydżowe do pracy w parach.

Czekamy na Was !

w imieniu zespołu redakcyjnego