Problem 328

Opublikowano 25 lipca 2011 w kategoriach Rozgrywka .

328. Kontrakt 4 po wiście w K. Rozgrywasz!

 

AKW53

K32

742

K7

 

10986

86

A8

ADW64

 


 

 

327.To jest rozdanie z motywem „niebezpieczny przeciwnik”. Dla rozgrywającego w tym rozdaniu jest to S, który może podegrać króla kier, jeśli ten jest źle położony. Zabezpieczymy się przed tym przepuszczając króla karo. Wszak nie gramy szlemika. Potem wykonamy zabezpieczający impas damy pik. W najgorszym przypadku oddamy pika, kiera i karo.


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: