Problem 332.

Opublikowano 28 sierpnia 2011 w kategoriach Rozgrywka .

332. Kontrakt 5 po wiście K. Twój ruch!

 

W

K8

973

AD106532

 

A10

93

AK652

KW94

 


 

332. To znowu motyw niebezpiecznego przeciwnika. Króla pik przepuszczamy (można zabić dzięki 10-ce), odbieramy dwa razy atuty (jeśli trzeba), na asa pik zrzucamy karo i wyrabiamy ten kolor przebitką. Wygramy nawet jak kara dzielą się 4-1. Jest to na pewno lepszy sposób na niedopuszczenie do ręki S niż eliminacja pików i podgrywanie kar do asa i króla z zamiarem przepuszczenia, kiedy N dołoży damę.


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: