389. Zasłona dymna malutka taka

Opublikowano 28 października 2012 w kategoriach Rozgrywka .

389. Zasłona dymna malutka taka

Kontrakt 3 BA. Wist D. Jak to będziesz grał?

 

8542

A85

AK6

KD2

 

DW

K72

10843

AW64

 


 

Rozwiązanie:  

W tym rozdaniu mamy niewiele do roboty. Jak przeciwnicy nie zasną i mają układ, przy którym przegramy, to nic po naszych wysiłkach. Jednak zagranie asa, króla i blotki karo, słuszne w odniesieniu do rozgrywki pojedynczego koloru, pozwoli przeciwnikom na informacyjne zrzutki. Lepszym praktycznym zagraniem jest blotka spod asa i króla karo do czwartej 10-ki. Może przeciwnicy będą kontynuować kiery i przy korzystnym podziale kar uzbieramy swoje 9 lew. Oczywiście nie kładziemy 10-ki karo, bo może przeciwnicy mają to w karach, co my w pikach.


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: