412. Po chłopsku

Opublikowano 26 kwietnia 2013 w kategoriach Rozgrywka .

412. Po chłopsku…

Kontrakt 4 po wiście 6-ką trefl. Jak będziesz rozgrywał ?

 

AD654

A43

A9876

 

9832

W5

K102

AW97

 


 

Rozwiązanie:

412. Bijemy asem trefl wyrzucając kiera, zagrywamy asa pik i gramy trzy razy w karo. Jeśli kara dzielą się 3-2 już nie możemy przegrać kontraktu. Zagranego kiera bijemy asem i wyrzucamy kiera ze stołu na dobre karo. Oczywiście gdyby na asa pik spadł król odciągamy jeszcze jednego pika i walczymy już tylko o nadróbkę (alibo i dwie jak spadnie w karach DW sec).


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: