416. Prostota…

Opublikowano 30 maja 2013 w kategoriach Rozgrywka .

416. Prostota…

E otworzył 1 BA, S skoczył w 3 , finalnym kontraktem jest 4 po wiście 8-ką. Jak to należy rozegrać skoro do zagranej blotki ze stołu S dołożył 10-kę?

 

W1098532

3

A9

742

 

AKD6

A104

W43

K63

 


 

Rozwiązanie:

416. Problem jest dziecinnie prosty. Bierzemy asem karo, eliminujemy kiery przy okazji atutując i zagrywamy w karo. S bierze figurą karo i kontynuuje kara, a my na trzecie karo wyrzucamy trefla i ze znudzeniem pokazujemy karty. Graj pan w co chcesz – oświadczamy naszemu RHO.


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: