316. Wódź na pokuszenie

Opublikowano 27 września 2013 w kategoriach Bez kategorii, Wist .

            316. Wódź na pokuszenie…                                                          

 

            Turniej par, obie po, dealer N, licytacja:

 

W

N

E

S

nazwisko

nazwisko

nazwisko

nazwisko

1

2

2 BA

Pas

3 BA

Pas

Pas

pas

 

            Zawistowałeś 10-ką, partner dołożył zachęcającą 4-kę, rozgrywający wziął waletem i zagrał pika do asa i pika do damy w ręce. Partner do pierwszego pika dołożył waleta, a do drugiego 4-kę. W czwartej lewie rozgrywający wyszedł w 2-kę. Jakie widzisz szanse dla swojej strony? Ręce twoje (W) i dziadka (N):

 

  AK85

963

AD86

62

 
109732

AW2

1074

103

 

 

 

             


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: