441. Miałeś szczęście – nie zmarnuj go

Opublikowano 27 listopada 2013 w kategoriach Rozgrywka .

441. Miałeś szczęście – nie zmarnuj go

 

                        Kontrakt 6 rozgrywany przez W po wiście naturalnym 9-ką karo. Przedpartyjny S licytował ten kolor na wysokości dwóch. S bije asem i kontynuuje kara damą. Utrzymujemy się królem i jak gramy dalej?

 

3

AD3

K42

KDW984

  AD6

K842

1053

A106


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Shortlink: