326. Przemyśl głęboko

Opublikowano 30 grudnia 2013 w kategoriach Wist .

326. Przemyśl głęboko…                                                                           

 

 

            Dealer S, obie przed, impy

 

                        Licytacja:

 

W

N

E

S

nazwisko

nazwisko

nazwisko

nazwisko

Pas

1

Ktr

Pas

Pas

Pas

(1)

Pas

(1)

Pas

Pas

Pas

Pas

pas

 

  1. Cue bidy

 

            Zawistowałeś 8-ką. Ręce twoje (N) i dziadka (E):

 

  K109764

8

10854

A3

 

  A2

A7

KW96

KW976

 

 

                                                          

            Rozgrywający pobrał tę lewę waletem w ręce i zagrał kiera do asa. Następnie po starannym namyśle zagrał karo do asa w ręce (od partnera 7-ka) i zagrał trefla. Co robisz? Jeśli wskoczyłeś asem, to zobaczyłeś od partnera 2-kę. W co zagrasz w następnej lewie?

 


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: