329. Zrzutkowa łopatologia

Opublikowano 26 stycznia 2014 w kategoriach Wist .

329. Zrzutkowa łopatologia                                                                                  

 

Mecz, obie po, dealer N, licytacja:

 

W

N

E

S

nazwisko

nazwisko

nazwisko

nazwisko

1

Pas

3

Pas

4

Pas

Pas

pas

 

            Partner zawistował  2-ką (wist naturalny, z trzech kart najniższą).  Położyłeś na blotkę ze stołu 10-kę, którą rozgrywający pobił damą.  Następne zagranie to asa pik i pik. Partner dołożył 4-kę i waleta. Kolejne lewy to karo do asa i karo do waleta. Partner dołożył kara trzy razy. Jak się będziesz bronił? Ręce Twoje (W) i dziadka (S):

 

 

 
-

W97542

K10

A10942

 

  K1086

86

W8763

75

 

 


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: