337. Znasz ten manewr?

Opublikowano 30 marca 2014 w kategoriach Wist .

337. Znasz ten manewr?                                                                                       

 

            NS po, dealer N

 

            Licytacja:

W

N

E

S

nazwisko

nazwisko

nazwisko

nazwisko

2 (1)

Pas

Pas

Ktr(!)

Pas

3 BA

Pas

Pas

pas

 

  1. Słabe 2

     

    Wyszedłeś  w swojego jedynego pika, S pobił damę asem i kontynuował waletem. Ręce twoje (N) i dziadka (E):

  5

D865

K95

D10643

 

  D

10942

W10872

AK8

 

 

 

            Rozgrywający wziął królem pik i zagrał asa i damę karo. Przepuściłeś, ale rozgrywający kontynuował kara. Do trzeciego kara partner dołożył  9-kę pik. Wziąłeś lewę na  króla i jaki masz plan obrony?                                    

           


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: