339. Wybiegnąć naprzód…

Opublikowano 30 marca 2014 w kategoriach Wist .

339. Wybiegnąć naprzód…                                                                   

 

NS po, dealer N, licytacja:

 

W

N

E

S

nazwisko

nazwisko

nazwisko

nazwisko

1 BA

Ktr(1)

4

Pas

Pas

pas

 

  1. Kontra dwukolorowa, bez dwóch młodszych min 5-4

     

    Rozpocząłeś oczywiście ze swoje „Akademii” treflowej i o dziwo wziąłeś na starcie trzy lewy. Partner dołożył dwukrotnie, a do trzeciego trefla zrzucił 7-kę. Używacie zrzutki krakowskiej. Jakie będzie twoje następne zagranie?

     

  K8

AK95

AD107

643

 
732

843

53

AKD108

 

 

 

 


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: