368. Rzadka okazja…

Opublikowano 30 października 2014 w kategoriach Wist .

  1. Rzadka okazja…

 

Turniej par, obie przed/E, licytowano:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
2 BA(1) Pas
3(2) Pas 3(3) Pas
3(4) Pas 3 BA Pas
Pas pas

 

  • 19-20
  • Stayman
  • Jedna starsza czwórka
  • Czwórka kierów

 

7

D954

A95432

42

9632

K10

D107

W1096

 

Zawistowałeś waletem trefl. Partner dołożył 5, a rozgrywający zabił asem i zagrał asa kier i kiera. Wziąłeś króle, partner dołożył kiery na 4 – 2-kę i 6-kę. Kontynuowałeś trefle 6-ką uznając, że 5-ka od partnera była zachęcająca. Partner nie zawiódł dołożył damę i kontynuował kolor. Trzecią rundę trefli rozgrywający zabił i zagrał króla i 6-kę karo. Czy widzisz jakiś problem?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: