365. Odbiec od stada…

Opublikowano 3 listopada 2014 w kategoriach Wist .

  1. Jak chcesz odbiec od stada?

 

Turniej par, WE/N, kontrakt 2 rozgrywa N, po licytacji:

 

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas 1
Pas 1 Pas 1 BA
Pas 2 Pas Pas
pas

 

Wist  w karo – damą, waletem – pobitym królem i asem przez partnera i trzeci raz karo.  Rozgrywający przebija 2-ką trzecie karo, wchodzi damą kier do stołu (od partnera 7), skąd zagrywa pika (partner 3) do damy w ręce. Jaką masz wizję obrony?

 

K6

1043

DW1064

10872

54

AD98

K95

A1064


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: