486. Zaprzęgnięty podczas przeprawy…

Opublikowano 3 listopada 2014 w kategoriach Rozgrywka .

  • Zaprzęgnięty podczas przeprawy…

 

W rozgrywa 4 . Atak 7-ką trefl. Rozgrywający bije królem (S dokłada 10-kę) i gra króla i blotkę kier. Kiery podzieliły się 2-2, więc RGR wychodzi blotką pik impasując 10-ką. N bije asem i gra 2-kę karo. Jak należy rozegrać od tego momentu?

 

K10

KDW65

A73

832

W32

A1098

D84

AKW


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: