488. Zwiększyć szanse…

Opublikowano 26 listopada 2014 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Zwiększyć szanse…

 

W rozgrywa 4 . Wist król. Jak należy rozgrywać ?

 

AKW765

3

W10

K874

D1043

A5

AD98

632

 

Rozwiązanie:

 

 

  • Zapewne wiesz kto może być twoim niebezpiecznym przeciwnikiem? Jeśli tak, to znajdziesz zapewne sposób, by go nie dopuścić. Przepuść króla kier. Potem na asa kier wyrzucisz z ręki karo i ekspasując króla w tym kolorze u S, możesz oddać tylko kiera, karo i trefla. Zabicie asem kier w pierwszej lewie może kosztować kontrakt, jeśli zarówno król karo jak i as trefl leżą niekorzystnie.

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: