374. Trzecia ręka nie płacze…

Opublikowano 28 grudnia 2014 w kategoriach Wist .

Mecz, obie przed, dealer S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas
Pas 1 2 Pas
Pas Ktr Pas Pas
pas

 

Partner zawistował waletem karo. Ręce Twoje (N) i dziadka (W):

W1062

A85

AK92

84

AD97

1097

D86543

 

Ze stołu blotka, więc oczywiście przepuściłeś. Od rozgrywającego spadła 10-ka. Partner kontynuował 7-ką. Rozgrywający przebił Twoją 9-kę 2-ką i zagrał pika do asa i pika do króla. Partner dołożył piki w kolejności 4-8. Kolejny ruch rozgrywającego to walet kier. Partner dokłada 2, bierzesz asem i grasz asa karo. Rozgrywający przebija waletem trefl, partner nadbija damą, ściąga króla kier i odchodzi kierem. Lewę bierze dama rozgrywającego, który gra pika. Partner przebija 5-ką i wychodzi ostatnim kierem. Co robisz?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: