492. Trafić przymus…

Opublikowano 28 grudnia 2014 w kategoriach Rozgrywka .

Turniej par, obie przed, dealer N, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas 1 1
Ktr Pas 2 Pas
3 BA Pas Pas pas

 

N zawistował  6, S podłożył damę. Zabiłeś asem i z zagrałeś asa trefl. Następnie wszedłeś karem do stołu skąd zagrałeś 10-kę, pobitą damą i królem. N dołożył do koloru. Do następnych dwóch treli N dołożył kiera i 4. Do piątego trefla zaś wypadło mu karo. Na jaką koncepcję zagrasz, by wziąć maksymalną liczbę lew?

 

AW8

A2

65

AKW532

5

K1075

AKD109

1074


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: