380. Pamiętasz ten manewr?

Opublikowano 29 stycznia 2015 w kategoriach Wist .

 

  1. Pamiętasz ten manewr?

NS po, dealer N. licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
2 Pas Pas
Ktr Pas 3 BA Pas
Pas pas

Zawistowałeś posłusznie w kolor partnera. Ręce Twoje (S) i dziadka (W):

D

10942

W10872

AK8

5

D865

K95

D10643

Partner pobił damę asem i zagrał waleta pik. Rozgrywający wziął tę lewę królem, po czym zagrał asa i damę karo. Przepuściłeś i rozgrywający kontynuował karem z ręki po raz trzeci. Partner dołożył do koloru dwa razy, a do trzeciego kara dołożył 10-kę. W co zagrasz w następnej lewie?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: