387. Zrób co do Ciebie należy…

Opublikowano 28 maja 2015 w kategoriach Wist .

 

  1. Zrób co do Ciebie należy…

Mecz, poważne zawody, NS po, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas 2 (1) Pas 4 (2)
Pas 4 (3) Pas 4
Pas Pas pas  
  • Multi
  • Zalicytuj transferem swój kolor
  • Piki

Posłusznie wyszedłeś w kiery, zgodnie z tabelą wistów 8-ką. Partner zabił asem i kontynuował królem. Od rozgrywającego w drugiej lewie spada walet. Co masz do zrobienia w rozdaniu? Ręce Twoje (W) i dziadka (N):

 

  KDW973

972

W75

9

 
104

1085

AD4

107542

 

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • Ryszard Kiełczewski
    28.05.2015 23:18:31

    Przepraszam za pomyłkę przy pierwotnym zamieszczeniu tego problemu 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: