389. Zapobiegnij nieporozumieniu…

Opublikowano 5 maja 2015 w kategoriach Wist .

  1. Zapobiegnij nieporozumieniu

 

NS po, dealer N, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 4 Ktr
Pas 5 Pas Pas
pas

 

Zawistowałeś asem karo. Ręce Twoje (E) i dziadka (S)

 

 

4

KW98764

A

AW74

D9873

A2

K97

1065

 

 

W drugiej lewie zgrałeś K w nadziei otwarcia lewy w tym kolorze. Nie uśmiechało Ci się obciąganie asa trefl ani wyrabianie pików rozgrywającemu. Rozgrywający wziął asem i zgrał króla karo – partner dołożył, i zagrał damę pik. Partner przykrył to królem, rozgrywający asem i zagrał 10. Którą kartę dokładasz w tej lewie?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: