391. Nie ulegnij oślepieniu…

Opublikowano 5 maja 2015 w kategoriach Wist .

391.Nie ulegnij oślepieniu…          

                                                                          

WE po, dealer E, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas 2
Pas Pas 3 Pas
Pas 3 Pas Pas
pas

 

D1095

A8

KD765

93

AW632

1062

AW3

W10

 

Zawistowałeś waletem trefl, który się utrzymał. Partner dołożył 2. Maj Ac kontrolę karową i świadomość, że rozgrywający może przebić w dziadku trefle zagrałeś 2, ze stołu 8, partner walet i rozgrywający K. Zagrane karo przepuściłeś i rozgrywający powzięciu w dziadku  (od partnera 8) zagrał pika – partner dołożył 7, a rozgrywający króla. Wziąłeś asem. Jaki jest Twój plan obrony?

 


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • Marcin Krawczyk
    7.05.2015 11:08:55

    Jest za dużo 9-tek karowych, a nie ma 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: