394. Ugodzić w samo serce…

Opublikowano 30 maja 2015 w kategoriach Wist .

  1. Ugodzić w samo serce…

Mecz, NS po, dealer E, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    1 Pas
2 Pas 2 BA Pas
3 BA Pas Pas pas

Założenia powstrzymały Cię od wejścia na wist kierami, ale partner okazał się mistrzem wistu i wyszedł 7.  Ściągnąłeś dwa topy kierowe, ale okazało się, że partner wyszedł z dubletona i rozgrywający ma zatrzymanie kierowe. Jaki jest Twój plan obrony?

  D10

AKW96

1093

K63

 
83

1083

KDW854

A4

 

 

 

Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: