394. Ugodzić w samo serce…

Opublikowano 30 maja 2015 w kategoriach Wist .

  1. Ugodzić w samo serce…

Mecz, NS po, dealer E, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    1 Pas
2 Pas 2 BA Pas
3 BA Pas Pas pas

Założenia powstrzymały Cię od wejścia na wist kierami, ale partner okazał się mistrzem wistu i wyszedł 7.  Ściągnąłeś dwa topy kierowe, ale okazało się, że partner wyszedł z dubletona i rozgrywający ma zatrzymanie kierowe. Jaki jest Twój plan obrony?

  D10

AKW96

1093

K63

 
83

1083

KDW854

A4

 

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: