508. Trochę gimnastyki, ale ładnej…

Opublikowano 5 maja 2015 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Trochę gimnastyki, ale ładnej

 

Po dynamicznej licytacji rozgrywamy kontrakt 4 BA. Licytowano:

 

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 1
3 4 Ktr Pas
4 BA Pas Pas pas

 

N zawistował 9-ką. Zagrałeś trefla do króla, który wziął, wszyscy dodali do koloru. Zagrany kier ukazał oczekiwany renons w ręce N, który wyrzucił pika. Kolejny trefl, S dokłada i dama bierze lewę, N nie dodaje do koloru ponownie wyrzucając pika. Jak grasz dalej mając praktycznie wszystkie karty na stole?

 

K6

AW82

W7

KD976

W43

K963

AKD

432


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: