524. Nauka radziecka znała…

Opublikowano 27 sierpnia 2015 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Nauka radziecka znała…

Po licytacji, w której N zgłosił piki na poziomie 1-go, a S licytował kara na poziomie 3-ch (nauka radziecka znała takie przypadki) grasz finalne 4 . N zawistował asem trefl i po marce partnera kontynuował ten kolor. Przebiłeś i zaatutowałeś dwukrotnie. Obaj przeciwnicy dodali do koloru. Jak to rozegrasz ? Jak dużo wiesz o rękach przeciwników ?

AD5

KW1073

AD32

4

  1063

AD42

9874

109


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: