529. Bez impasu…

Opublikowano 30 września 2015 w kategoriach Rozgrywka .

529. Bez impasu…

WE po partii, S otwierał licytację odzywką 1 . Zalicytowaliśmy 4 , LHO wzniósł się do 5 , E zalicytował 5 . Wist naturalny 10-ka i po utrzymaniu   9-ka przejęta waletem. S odchodzi w damę trefl. Jak rozegrasz ?

AKDW9762

742

86

8

AKW104

K432

K86


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: