416. Po coś ten partner tak dokładał…

Opublikowano 1 listopada 2015 w kategoriach Wist .

  1. Po coś ten partner tak dokładał…

Obie przed, dealer E, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    Pas Pas
1 2 2 Pas
4 Pas Pas pas

 

Zawistowałeś 8-ką. Partner dołożył 5, rozgrywający pobrał damą i zagrał pika do waleta w stole. Partner dołożył 3. Kolejne zagranie to kier ze stołu – partner 4 – do 10-ki w ręce rozgrywającego. Wziąłeś królem i jak planujesz dalsze kroki?

 

  87

K6

AW953

KD63

 

  W102

DW83

D108

1054

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: