419. Sprzeczne sygnały…

Opublikowano 26 listopada 2015 w kategoriach Wist .

 

  1. Sprzeczne sygnały

NS po, rozd. S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 BA(1) Pas 3 BA Pas
Pas pas    
  • 14-16 PC

 

 

 

  AK9

W104

D82

K954

  W1062

K873

K93

82

 

Partner zawistował w 2. Podłożoną ze stołu 10-kę zabiłeś królem, a rozgrywający asem i zagrał trzy razy trefle asem, królem i blotką. Partner dokładał   7, W i wziął lewę damą. Jak się broniłeś do tej pory? Uwaga – nie stosujesz potwierdzenia wistu.


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: