420. Ważna zrzutka…

Opublikowano 26 listopada 2015 w kategoriach Wist .

 

420.Ważna zrzutka                                                                                    

WE po, S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas
1 Pas 2 3(!?)
3 4 4 5
Ktr Pas Pas pas

 

A87

W432

65

AK84

KW54

K10965

A108

D

Wist 6, rozgrywający przebija, wchodzi asem trefl do stołu skąd zagrywa w karo kładąc waleta z ręki. Wziąłeś asem i z braku lepszych pomysłów kontynuowałeś bezpiecznie w kiera. Rozgrywający przebił, zgrał króla karo, przebił karo (partner dokładał kara na parzyste) i przebił trzeci raz kiera, po czym zagrał trefla do króla. Jakie widzisz perspektywy obrony i jak w związku z tym będziesz się bronił


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: