422. Uruchomić wyobraźnię

Opublikowano 30 grudnia 2015 w kategoriach Wist .

Obie przed, rozd. N, licytacja:

W N E S
1 1 Ktr
3 4 4 Ktr
Pas Pas pas

 

Partner zawistował W, damę pokryłeś królem, a rozgrywający asem. Zagranego trefla partner pobił asem i zagrał 6. Rozgrywający pobrał podłożoną damę kolejnym asem i zagrał 10 i 5. Partner zrzucił 2. Rozgrywający przebił i zagrał króla trefl. Jak się będziesz bronił?

Ręce Twoje (N) i dziadka (W):

K4

KD92

K98743

10

10876

85

D2

KD983


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: