436. Niewiele do zrobienia…

Opublikowano 27 marca 2016 w kategoriach Wist .

 

  1. Niewiele do zrobienia…

Założenia obojętne, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas Pas Pas 1
Pas 1 Pas 1 BA
Pas Pas pas  

Partner zawistował damą kier, rozgrywający zabił asem i zagrał trefla do 10-ki, a następnie karo. Po wzięciu lewy na 10-kę, rozgrywający ponownie wszedł do stołu waletem trefl i ponowił karo.  Jakie widzisz perspektywy obrony?

  A854

932

754

AW10

 

  K106

K87

KW93

865

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: