442. Odrobina wyobraźni…

Opublikowano 1 czerwca 2016 w kategoriach Wist .

  1. Odrobina wyobraźni…

NS po, rozd. N

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
  Pas 1 2
Pas Pas 4 Pas
Pas Pas    

Zawistowałeś asem trefl. Partner dołożył 10. W drugiej lewie pomknąłeś w karo, bo nic nie ryzykowałeś tym zagraniem. Rozgrywający wziął asem w ręce (partner dołożył 10) i wyszedł w piki – Ty waleta, ze stołu dama, od partnera as. Partner zagrywa 10, rozgrywający dokłada króla, Ty przebiłeś i wychodzisz. Którą kartą?

Ręce Twoje (S) i dziadka (W):

     
D8

W7

D954

KD953

 

  W

D

KW87632

A862

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: