443. W swoją, czy w partnera?

Opublikowano 1 czerwca 2016 w kategoriach Wist .

  1. W swoją, czy w partnera?

Mecz, obie po, rozd. N, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
  1 Pas 2
Pas 2 (1) Pas
Pas 3 BA Pas Pas
pas      
  1. Pokazanie transferem pików

Partner zawistował 4. Rozgrywający pobił asem w dziadku i zagrał blotkę pik spod asa. Utrzymałeś się królem – rozgrywający dołożył 2, a partner 3. Jakim jest Twoje następne zagranie? Ręce Twoje (W) i dziadka (S):

KW

W964

KD1062

D9

 

  A97

A1053

953

A65

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: