444. Nie zaśpij…

Opublikowano 1 czerwca 2016 w kategoriach Wist .

  1. Nie zaśpij…

Mecz, obie przed, rozd. N, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas 1
Pas 2 Pas Pas
Ktr Pas 2 BA Pas
3 Pas Pas
Pas Pas
Pas pas

Zawistowałeś waletem pik. Partner dołożył króla, a rozgrywający asa.  W drugiej lewie rozgrywający zgrywa blotkę karo – wskakujesz królem i kontynuujesz pika. Rozgrywający bierze damą i wychodzi w trefla. Jaki się będziesz bronił?

Ręce Twoje (S) i dziadka (W):

643

7632

D7

D1072

W10875

AD95

K3

A9


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: