560. Nie przymuszaj…

Opublikowano 1 czerwca 2016 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Nie przymuszaj…

Grasz 3 BA i początek jest bardzo przychylny dla ciebie. N wistuje 9-ką pik, ze stołu małe, a od S spada dama. Kolejne lewy to as trefl i trefl do waleta, który też bierze lewę. Obaj obrońcy dodają do koloru. Czy ten kontrakt można przegrać ?

 

AK3

W62

W9873

A4

  W752

KD

D6

KW1072


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: