566. Stan konieczności…

Opublikowano 5 lipca 2016 w kategoriach Rozgrywka .

566. Stan konieczności…

 

W gra 3 BA po wiście królem pik. S nie dokłada do koloru wyrzucając blotkę trefl. Pobiliśmy asem i zaimpasowaliście trefla 9-ką. S wziął waletem i zagrał kiera. Podłożona dama wzięła – N dołożył waleta. Ponownie nieudany impas trefl i S ponownie gra kiera. N dokłada 9-kę. Jak należy grać dalej?

 

A10932

D4

K1085

86

  65

A62

AW43

AD109


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: