568. Wieści dobre i mniej dobre…

Opublikowano 30 lipca 2016 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Wieści dobre i mniej dobre…

W znalazł się w super ambitnym kontrakcie 6 (??!) . N zawistował 9-ką. Po wzięciu w ręce damą zagraliśmy asa i blotkę kier przebijając atutem, weszliśmy asem pik do stołu (od S 10-ka) i zagraliśmy kiera, którego S przebił damą pik. Jak gramy dalej?

86532

9

AD53

AW6

  AKW

AD742

K6

D74


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: