581. Zamiast przymusu wywiadownia…

Opublikowano 26 października 2016 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Zamiast przymusu wywiadownia…

W gra 5 po wiście as, król i dama trefl od N. Do trzeciego trefla S nie dodaje do koloru i wyrzuca pika. Przebijamy i sprawdzamy atuty. Dzielą się 3-2 z 3-ką u S. Do asa i damy kier obaj przeciwnicy dodają do koloru. Jak rozgrywasz dalej?

K32

AD2

AKD65

74

  A65

K1074

W109

832


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: