581. Zamiast przymusu wywiadownia…

Opublikowano 26 października 2016 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Zamiast przymusu wywiadownia…

W gra 5 po wiście as, król i dama trefl od N. Do trzeciego trefla S nie dodaje do koloru i wyrzuca pika. Przebijamy i sprawdzamy atuty. Dzielą się 3-2 z 3-ką u S. Do asa i damy kier obaj przeciwnicy dodają do koloru. Jak rozgrywasz dalej?

K32

AD2

AKD65

74

  A65

K1074

W109

832


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: