474. Bądź podstępny jak Danaj…

Opublikowano 26 lutego 2017 w kategoriach Wist .

 

  1. Bądź podstępny jak Danaj…                                   

 

Turniej par, NS po, dealer S

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      Pas
Pas 1 Pas 1 BA
Pas 3 BA Pas Pas
pas      

 

W wistuje 4, RGR kładzie króla, bijesz asem i ściągasz damę. RGR dokłada 6 i 8-kę, a partner w drugiej lewie dokłada 3-kę. Jak się będziesz dalej bronił w zależności od sytuacji taktycznej w turnieju?

  K7

AKW

AD1072

D43

 

  AD2

D106

9854

KW5

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: