475. Zostań Clausevitzem…

Opublikowano 26 lutego 2017 w kategoriach Wist .

 

  1. Zostań Clausevitzem…

 

            Mecz/turniej par, obie przed, dealer S

 

Po licytacji S – 1 BA – N – 3 BA, S rozgrywa ten kontrakt po wiście 2-ką. Król i walet biorą lewy. Jak należy wistować w zależności od tego czy gramy w meczu, czy w turnieju i jaka jest nasza pozycja taktyczna w turnieju?

 

  A3

83

AW10762

764

 

  1084

KD6

D984

KW9

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: