608. Impas „dusi” grę…

Opublikowano 27 maja 2017 w kategoriach Rozgrywka .

 

  1. Impas „dusi” grę…

N otwierał licytację odzywką 4 , po czym W rozgrywa 5 . Wist królem i asem pik (S dorzuca na parzystą liczbę pików), a następnie królem kier. Bijemy asem, S dodaje waleta. Do zagranego trefla N nie dodaje do koloru. Jak należy rozegrać dalej?

872

6

K32

AKD876

  43

A972

AD105

1043


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: