609. Narysować nadzieję…

Opublikowano 27 maja 2017 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Narysować nadzieję…

Doszedłeś do dobrego kontraktu 4 . N zawistował damą pik. Niestety od tej chwili przez trzy kolejne lewy zaczęły cię prześladować same złe wieści. Najpierw do zagranego kiera nie dodał N. Zagranie do mariasza trefl S zabił asem i podegrał kara. Impas na króla nie udał się również i N zagrał waleta trefl. Tu wreszcie pierwsza dobra wiadomość – S dołożył do koloru. Czy masz jeszcze szanse na wygraną i jeśli tak, to jak to zrealizujesz?

A65

AKD8

ADW2

74

  K

7652

7653

KD32


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: