498. 2nd hand middle…

Opublikowano 26 sierpnia 2017 w kategoriach Wist .

 

  1. 2nd hand middle…

 

Mecz, WE po, rozd E, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 Ktr
rktr pas 3 Ktr
rktr 4 Pas Pas
Ktr Pas Pas pas

 

Zawistowałeś waletem trefl, który się utrzymał. W drugiej lewie zagrałeś kiera. Ręce Twoje (E) i dziadka (S):

 

AD3

63

AK109842

W

K1095

AKD8

7

A1073

 

Dalszy przebieg rozgrywki to – wzięcie asem kier, zagrane karo, na które partner wskoczył damą i zagrał króla trefl. Rozgrywający zabił asem, zagrał trzy razy kiery – partner dołożył do trzech ostatnich rund kierowych 7,W,10, Ty oczywiście dołożyłeś do dwóch ostatnich kierów blotki karowe. Rozgrywający przebił ostatniego kiera i zagrał blotkę pik. Jak postąpisz w tej lewie?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: