628. Gdzie ta dama?

Opublikowano 27 października 2017 w kategoriach Rozgrywka .

 

  1. Gdzie ta dama?

Rozgrywasz kontrakt 6 . N wistuje 2-ką pik (wist odmienny). Podkładasz damę, ale S bije królem i odwraca waletem pik. N dodaje 8-kę. Do asa kier S nie dodaje do koloru dokładając pika. Gdzie będziesz szukał damy karo?

 

765

K9743

A9

K62

AD3

AD108

KW104

A8


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Shortlink: