512. Kuknij do przodu…

Opublikowano 30 listopada 2017 w kategoriach Wist .

  1. Kuknij do przodu…

 

Turniej para, NS po, rozd. N, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 1 Pas
2 Pas Pas pas

 

Partner zawistował w 10. Ręce Twoje (N) i dziadka (W):

 

K64

KD964

KW3

K5

W32

AW872

864

D4

 

Rozgrywający zabił asem, zagrał waleta piki i pika do damy, partner dołożył piki w kolejności 8-9, i zagrał trzeci raz w pika, do którego partner dołożył 7. Kolejna lewa to 6 od rozgrywającego (partner 2) do damy i Twojego króla. W co zagrywasz po tej lewie?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: